Meie tegemised 2021/2022 õppeaastal

Täpsem info: www.ELIIS.ee

Jälgi meie tegemisi ka: facebook.com/HaapsaluLasteaedPäikesejänku

SEPTEMBER

TARKUSEPÄEV

1.09.2021 tervitasime uut õppeaastat vahva mängupeoga lasteaia hoovis. Saime mullitada, teha näomaalinguid ning lõbutseda koos klouniga!

Tarkusepäev Päikesejänku majas

SPORDINÄDAL JA SPORDIPÄEV

Perioodi 22.-30.09 pühendasime tervisele ja liikumisele.

22.09 võtsime osa rahvusvahelisest Autovabast päevast.

23.-30.09 võtsime aktiivselt osa Spordinädalast. Terve nädala jooksul toimus “Jalgsi lasteaeda”, mil nii lapsed kui lasteaia töötajad jätsid võimalusel autod koju ning liikusid vaid jala või jalgratta/tõukerattaga.

Spordinädala raames toimus 28.09 vahva spordipäev Haapsalu linna staadionil. Üritusel osalenud lapsed võtsid lisaks ette ka matka lasteaiast staadionile ja tagasi.

Päikesejänku maja spordipäev Haapsalu linna staadionil

OKTOOBER

KOLLETAMISPÄEV

13.oktoobril pöörasime oma naerusuud talve suunas. Päris talve alguseni on küll veel aega, aga kolletamispäevaga koos sätib loodus ennast juba tasapisi talverežiimile. Veetsime Krahviaias toreda hommikupooliku Sajajalgse, Sügise memme ja tuhandete kollaste puulehtedega. Korraks nägime isegi vikerkaart!

NOVEMBER

PÄIKESEJÄNKU MAJA 39. SÜNNIPÄEV

2.november oli meie jaoks üks eriline päev – tähistasime Päikesejänku maja 39. sünnipäeva! Päev oli nii vahva – täis tantsu, tralli ja mängulusti. Tegelikult oli terve see nädal väga tore, sest sünnipäeva temaatika oli läbivalt kõigis meie selle nädala tegemistes. Laste poolt sai sünnipäevaks loodud lasteaia aia peale ka tore näitus. Nüüd oleme sammukese lähemal veel suuremale sündmusele, veel toredamale päevale – aasta pärast tähistame üheskoos juba Päikesejänku maja suurt juubelit!🥳

Päikesejänku 39.sünnipäev

KADRI- JA MARDITRALL

27.novembril tähistasime Kadri- ja Mardipäeva. Külla tulid nii suured kui väiksed Kadrid ja Mardid.

DETSEMBER

ADVENDIHOMMIKUD PÄIKESEJÄNKUS

Jõulukuul toimuvad igal esmaspäeval advendihommikud. 29.11 võttis lapsi lasteaia väravas vastu päkapikk Erika, jagades igale lapsele sooja teed ja mandariini. Hiljem said lapsed kuulda saalis jõulumuinasjuttu ning süüdata esimese advendiküünla.