Huvitegevus

HUVIRINGID PÄIKESEJÄNKU MAJAS 2023/24 ÕA

SPORDIRING (tasuline)

Meie sportlik jalgpalliring on mõeldud tüdrukutele ja poistele vanuses 4-7 eluaastat. Tegu on mitmekülgse spordiringiga, kus peamiseks mänguvahendiks on jalgpall. Tutvustame ka teiste spordialade mänguviise, reegleid ja pakume läbi mängu tutvuda võitmise ning kaotamise emotsiooniga. Loomulikult on olulisel kohal sotsiaalne turvalisus olles teineteise vastu toetavad ja viisakad. Treener Mikk Pärt on litsentseeritud treener ja treeningute aluseks on lastele eakohane distsipliin & kord.
Hea ilma korral toimub trenn õues sportlikus riietuses ja väga kehva ilma korral saalis lühikeses sportlikus riietuses ja tossudes.
Registreerida on võimalik veebis: www.kratila.ee/liitu või täida registreerimisleht rühmas registreerimisleht. Registreerimata lapsi trenni vastu ei võeta.
Kohtade arv igas treeningrühmas on piiratud!
TREENINGUD: Teisipäeviti kell 15.30
Täpsem info: Kratila.ee


FREDY INGLISE KEEL (tasuline)

Fredy on armas nukupoiss, kes on pärit Inglismaalt ning otsib sõpru, kellega üheskoos targaks saada! Läbi laulu ja mängu õpime ingliskeelseid sõnu ja väljendeid, harjutame dialooge ja tutvume inglise kultuuri ning eluoluga. Meiega on õppima oodatud kõik 4-7 aastased lapsed.
NÄIDISTUND: 13. september kell 15:00
TOIMUMISAEG: Kolmapäeviti kell 15:00
Täpsem info ja registreerimine: https://www.fredyke.ee/