Meie tegemised novembris 2023

Täpsem info: www.ELIIS.ee Jälgi meie tegemisi ka: facebook.com/HaapsaluLasteaedPäikesejänku

VABAKULGEMINE

30. novembri hommikul läksid kõikide lasteaia rühmade uksed valla ja lapsed kulgesid täiesti vabalt oma soovi järgi kõikjal rühmades ja natuke ka ruumides, kuhu tavaliselt ei satu. Nii oli õpetajate puhketuba kalade akvaariumi ja direktori kabinet paberihundiga, nagu fotodeltki näha, kõige populaarsemad.👍👍😏 Aga tegelikult oli igati vahva vahelduseks lihtsalt natuke mängida ka teiste laste rühmades. Selline see meie vabakulgemise üritus välja nägi!❤
 

 

KADRI- MARDITRALL

24. novembril oli Päikesejänku saal täis peeneid punapõskseid piigasid ja mehiseid habemetega härrasid…tähistasime üheskoos kadri- ja mardipäeva🥳.
Vanarahvas ütleb, et kadripäevast alates läheb sügis üle talveks ja kui õue vaadata, hakkab tõepoolest sedamoodi juba paistma. Kuid lund võiks tulla juba küll!❄️🌨❤
 

 

ISADEPÄEV PÄIKESEJÄNKUS

Kord aastas on päev, mil lapsed eriliselt sooja südame ja suure igatsusega isasid lasteaeda järgi ootavad…see on muidugi üks ja ainus isadepäev🥳🤩❤.
Päikesejänku lasteaia hoovis tähistati isadepäeva 13. novembril suure ühise peoga. Õues oli küll juba pimedaks minemas, maa oli päevasest vihmast märg, kuid selle tõttu ei langenud küll kellegi tuju. Tantsiti, mängiti ringmänge, meisterdati ajalehest suuri kolmnurkseid mütse, toksiti haamriga naelapilte ning kirjutati lõngakeraga.
Aitäh, kõikidele, kes peo kordaminekule kaasa aitasid!❤
 

PÄIKESEJÄNKU LASTEAIA 41. SÜNNIPÄEV

Sünnipäevad on ikka väga toredad😍🥳🎂. Täna tähistasime kohe väga suurt ja väärikat sünnipäeva – Päikesejänku lasteaed sai 41 aastaseks.
Selleks puhuks oli külalisi tulnud nii metsast, muinasjuttudest, kui tuntud multifilmidest. Ehk mõne tunnete isegi ära😉!
Toimus suur kostüümipidu lasteaia saalis koos lõbusate laulude ja meeleolukate tantsudega ja seejärel piduroa ning maitsva kringli söömine😋.
Palju, palju õnne meile kõigile🎉❤!