Meie tegemised oktoobris 2023

Täpsem info: www.ELIIS.ee Jälgi meie tegemisi ka: facebook.com/HaapsaluLasteaedPäikesejänku

HOOVIVAHETUS

On kõigile teada, et mängida vahelduseks teise lasteaia mänguväljakul teiste laste mänguasjadega on palju lõbusam😁. Nii juhtus täna ka meil.
Päikesejänku lapsed käisid hoovivahetuse ürituse raames õues mängimas hoopis Tõrukese hoovis ja Tõrukese lapsed omakorda Päikesejänku hoovis. Meeleolukaid pilte tuli mõlemate lasteaedade õuealalt. Ja lõpetuseks – isegi lõunasöök maitses teise lasteaia õues kõvasti paremini!😉

 

OSKUSTE ÖÖ HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUSES

26. oktoobril toimus Haapsalu Kutsehariduskeskuses OSKUSTE ÖÖ! Õpetlikust ja põnevast üritusest võtsid osa ka Tõrukese rühmad. Lapsed said osaleda töötubades, tutvuda kooliga ja veeta üks tore hommikupoolik täiesti uusi asju tehes.
😊Aitäh, HKHK, et meid nii kenasti vastu võtsite!

 


PÄIKESEJÄNKU KOOLIEELIKUTE KÜLASKÄIK MUUSIKAKOOLI

Siilide rühma külaskäik 24. oktoobril C. Kreegi nimelisse Haapsalu muusikakooli oli lihtsalt super tore. Lapsi võttis vastu kümmekond sõbralikku pilliõpetajat. Lapsed said ise proovida mängida erinevaid pille – klaver, kannel, trompet, flööt, viiul, tšello, kontrabass ja … trummid, ksülofonid, vibrafonid jm. 🙂

KOLLETAMISPÄEVA TÄHISTAMINE LOSSIPARGI ÜMBRUSES

Tegime 20. oktoobril karges sügiseses lossipargi ümbruses kirjude lehtede meres kolletamispäeva järelpeo🍁🍂. Vanarahva kalendri järgi on alates kolletamispäevast öödel talvelõhn ja taeval talveööde värv. Kolletamispäeva värv on aga hoopis kollane, sest ka talveks tallele pandud vili on kollane.
Meil oli väga lõbus🤩: lapsed olid riietatud vaimukatesse sügiskostüümidesse, õpetaja Inge mängis karmoškal ja õpetaja Erika juhendamisel mängiti ringmänge. Koos otsiti pargist sügisemärke ja kaunistati kaasa võetud kõrvitsa pilte. Lõbus ja meeldejääv!
Aitäh, Siilide rühm, vahva ürituse korraldamise eest!😊❤️